21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:

ADİSYON PROGRAMI


Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0850 480 4258

Adisyon Programı gün içinde ağırladığımız müşterilerimizin yemek siparişlerini masa takiplerini rahatça izleyebilmemizi sağlar. Alınan siparişleri boş veya dolu masaları Adisyon Programı ile anında görebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti açısından müşteri ile yaşanan sorunlar sipariş iptal sebepleri raporundan nedenleri ile takip edebilirsiniz.

Bilgi ve detayın çok değerli olduğu günümüzde müşteri memnuniyetini arttırmak için Adisyon Programının vermiş olduğu standart raporlardan gün içinde yapılan işlerinizin detaylarını görebilirsiniz. Adisyon Programı ile Sınırsız sayıda bölüm ve masa kaydedebilisiniz, Müşteriden alınan siparişleri tablet yada dokunmatik pc den yönetebilirsiniz, Hazır Menülerinizi Adisyon Programına tanımlayabilir ve dokunarak siparişe çevirebilirsiniz

Menülerinize resimler ekleyerek menülerinizi özelleştirebilirsiniz,sipariş detayı girebilir yemeği tam müşterinizin istediği şekilde sunabilirsiniz. aynı ürünü restoran kısmından farklı market kısmından farklı fiyattan satabilirsiniz.

Bir masaya aynı grup içinde gelen müşterilerimize birden fazla hesap açarak hesap ödemelerinde yaşanacak karışıklıkları önleyebilirsiniz Hesap bölme özelliği sayesinde tek bir hesabın ayrı ayrı ödenmesini alabilirsiniz Hesapları birden fazla ödeme seçeneği ile tahsil edebilirsiniz, Sipariş fişlerini fatura olarak kasa da yazdırabilirsiniz.

ADİSYON PROGRAMI

İşletmenizin bir Adisyon Programına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da kafanızda cevaplarını bulamadığınız sorularınız var ise Ciro Pos Adisyon programı hakkında telefon veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE