21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:

BAR PROGRAMI


Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0850 480 4258

İnsanların belli günlerde iş çıkışı uğradıkları, vakit geçirdikleri ve hatta dart oynayabildikleri bar sayıları çok artmıştır. Bu tür barlar oldukça popülerdir ve küçük ölçekli eğlence mekanlarıdır. Bazıları da spor karşılaşmalarının izlendiği barlardır. Bu tür barlar ölümüne fanatik ve meraklı taraftarların özellikle pazar günleri bir araya geldikleri mekanlardır. Bu tür barlara gelen müşteriler yemek hizmeti de beklerler. Ayrıca televizyonun her yerden görülmesi gerektiğinine unutmayalım. Kendi birasını kendi üreten barlarda artık tercih edilmektedir. Bu barlara giden müşteriler biralarını kendileri belirlerler. Fıçılarınız da bir sürü özel ve yerel biralardan olması gerekir.

Bar Programı ile Güzel bir menü hazırlayın. Bar Programı ile Eğer yiyecekler veya kaliteli kokteyller servis edecekseniz menülerinize fazladan resimler ekleyebilirsiniz.

İyi müşteriler kazanmak zordur ancak kaybetmek kolaydır. Müşterileri kazandıktan sonra Bar Programı ile satış raporlarınız dan genel olarak müşterilerinizin tercihlerini ve tüketim alışkanlıklarını takip edebilir onları nasıl elinizde tutmanız gerektiğini analiz edebilirsiniz.

ADİSYON PROGRAMI

İşletmenizin bir Adisyon Programına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da kafanızda cevaplarını bulamadığınız sorularınız var ise Ciro Pos Adisyon programı hakkında telefon veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE