21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:

Barkod Programı


Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0850 480 4258

Satış yapan bir firmanın eksiksiz çalışmasını sağlayan en önemli yazılımlardan bir tanesi barkod programıdır. İşletmenin gelir giderlerini personel maaşlarını, müşteri veresiye takibini ve ürünlerin stok takibini barkod programı üzerinden kolayca takip edebilir, girilen bu bilgiler doğrultusunda ayrıntılı listelemeler yapabilirsiniz.

Müşteriler yaptıkları alışverişler sonrasında ödeme için kasaya geldiklerinde, hiç bekletmeden ürün barkodları okutularak satış işlemi hızlı ve doğru bir biçimde gerçekleştirilir. Veresiye ile çalışan firmalarda müşteri borçlarını deftere yazmak yerine alış veriş esnasında müşteriye verilecek plastik bir kart ile barkod programı üzerinden kolayca takibi sağlanabilir.

Satışa sunulan ürünlerin neredeyse tamamının üzerinde bir barkod etiketi mevcuttur. Etiketi olmayan ürünler için barkod programı yardımı ile etiket üretilebilir ya da satış ekranına satış düğmesi olarak tanımlanabilir. Bu sayede müşteriler bekletilmeden ürünlerin okutulması ve fiyatlarının hesaplanması barkod programı ile kolayca sağlanabilir.

Yapılan tüm satışların ve yapılan alımların barkod programına işlenmesi sonucunda alınacak raporlar firmanın işleyişine yardımcı olacaktır. Örneğin günlük, haftalık, aylık yıllık satış toplamları raporu, hangi ürünlerden kaçar adet satıldığını gösteren rapor, bir önceki yılın aynı dönemindeki ciroları görerek karşılaştırmalar barkod programı ile sağlanabilir.

BARKOD PROGRAMI

İşletmenizin bir Barkod Programına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da kafanızda cevaplarını bulamadığınız sorularınız var ise Ciro Pos Barkod programı hakkında telefon veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE