21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:

BARKOD SİSTEMİ


Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0850 480 4258

1940 yılında bir market zinciri sahibinin tüm ürün bilgilerini otomatik kaydedecek bir barkod sistemi geliştirme arzusu ile başlayan macera 1974 yılında gerçeğe dönüşmüş ve ABD'nin Ohio eyaletinde Troy şehrindeki Marsh Süpermarket'in kasasında işlenen bir paket sakız ile dünyada barkod ile satış uygulaması resmen hayata geçmişti.

O tarihten bu yana dünya üzerinden büyük/küçük bir çok işletme stok kontrolünden başlayan ve müşterilerin satın aldıkları ürünleri kasalardan hızlıca geçirmesini sağlayan barkod sistemi ile çalışmaya başlamıştır.

Barkod Sistemleri ile manuel toplanacak bilginin çok üzerinde bir hızla ve doğru bir şekilde toplanır. Toplanan bilgiler bilgisayar ortamında olduğu için seri bir şekilde işlenebilecek, değerlendirebilecek kullanıcılara veya ortama ulaşır.

Bir Barkod Sisteminde doğruluğun artması ve veri giriş hızının yükselmesi ile işçilik maliyeti düşecek barkod sistemi daha ekonomik olacaktır.

Barkod ürünleri yani okuyucular, yazıcılar, el terminalleri vs. tüm OT/VT ürünlerinin kullanımı, bilgisayara bağlanması ve işletmesi çok kolaydır. Güvenilir, detaylı ve hızlı veriler toplanır. Bu toplanan bilgiler ile Barkod Sistemi daha etkili yönetilebilir.

BARKOD SİSTEMİ

İşletmenizin bir barkod sistemine ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da kafanızda cevaplarını bulamadığınız sorularınız var ise Ciro Pos Barkod Sistemi programı hakkında telefon veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE