21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:
Peyzaj Programı

Peyzaj Çözümü

Peyzaj Sektöründeki ürün çokluğu ve benzer ürünlerin fazla olması sebebiyle yaşanan karmaşa ve yoğun müşterilerin olduğu dönemlerde hiçbir müşteriyi kaçırmadan ve bekletmeden sahada ve kasiyer bölümünde hızlı ve doğru bir şekilde satış yapılmak üzere dizayn edilen yazılımımız bu sektörde de başarı ile uygulanmış ve müşteri memnuyeti sağlanmıştır.

Devamını Oku
Yeni nesil yazarkasa entegrasyonları

Olivetti yazarkasa entegrasyonu

Yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar ile entegrasyon çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir.

Verifono Olivetti MX915 ECR serisi yeni nesil yazarkasalar ile yapmakta olduğumuz entegrasyon çalışmaları en kısa sürede hizmete sunularacaktır.

İşletmeniz için Windows, Mac, iOS ve Android için kapsamlı uygulamalar.

Mobil Yazılım Çözümleri

İşletmelerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda mobil çözümler sunmaktayız.

Müşterilerin tüm kurumsal kaynaklarına istediği zaman, istediği yerden, istediği bir mobil cihaz ile ve güvenli olarak erişebilmesi amaçlanmaktadır. Şirketler tarafından kullanılan akıllı telefon, tablet ve mobil terminaller için uygulamalar geliştirmekteyiz.

Mobil çözümler, iş birimleri arasındaki veri akışlarını, operasyonel süreçleri ve kullanılan cihazların yönetimlerini en güvenli teknoloji standartları kullanarak hizmete sunulmaktadır.

Beacon Çözümleri

Bluetooth Low Energy altyapısını kullanarak iOS ve Android uyumlu akıllı mobil cihazlar ile kullanılan Beacon çözümleri sunmaktayız.

Özellikle kapalı alanlarda konum belirlemeye yarayan bu cihaz akıllı telefonlardaki yükle uygulamalar tarafından algılanıp konum belirlemesi yapılabilmektedir.

Müzelerde akıllı telefonlara hoşgeldiniz mesajı, dolaşabileceğiniz yerler, özel etkinlikler ve promosyonlarla ziyaretçiler bilgilendirilebilir. Resimler, segiler, heykeller, anıtlar için tarihsel hikayeleri ve daha fazlası gösterilebilir. Belediye/Kent veya koridorlarda karşılama, yerel olaylar, özel etkinlikler ve promosyonlarla ilgili ziyaretçiler bilgilendirilebilir.

Örnek vermek gerekirse bir müze, sergi ya da hayvanat bahçesine gittiğinizi hayal edin. Bir resmin, bir ürünün veya bir canlının yanına geldiğinizde, akıllı telefonunuzda o resim, ürün veya canlıya ait tüm bilgiler telefonunuzda siz hiçbirşey yapmadan karşınıza gelse ve siz ilerledikçe bu süreç devam etse. veya bir alışveriş merkezi ya da mağaza veya restorana gittiğinizde siz yürürken, size özel teklifler sunulabilir.

Kazananlar engellerin arkasındaki fırsatları, kaybedenlerse fırsatların önündeki engelleri gören kişilerdir.
B. Tolga Sasık

Eğitmen