21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:

ÇOK ŞUBELİ SATIŞ PRPGRAMI


Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0850 480 4258

Şubemiz yoktuk denilen zamanlardan, zincirdeki mağaza sayısını arttırmak için savaşan markaların olduğu bir perakende sektörü oluşmuş durumdadır. Perakende sektöründe olan işletmeler, doğru konum, teknoloji kullanımına; ürün sergileme tekniklerinden, profesyonelleşme ve standartlaşmaya kadar sonucu etkileyen bir çok konuda yatırım yapmak zorundadır.

Çok şubeli satış programı perakende ve mağazacılık sektöründe ve diğer sektörlerde hizmet ve üründe standartlaşmayı sağlaması açısından çözümler sunar.

Şubeleşen firmaların IT konusunda deneyimli personeller barındırmaları bu sektördeki ücretlerin yüksek olması nedeni ile çok fazla rağbet görmemektedir, bu sorundan yola çıkarak çok fazla bilişim teknolojisi olmayan işletmelerinde çok şubeli çalışabilmelerine olanak sağlayan CiroPos Çok Şubeli Satış Programını geliştirdik.

Merkezi yönetim sistemi ile çalışan Çok Şubeli Satış Programı şubelerdeki veri giriş çıkışlarını sıfırlayarak tüm yönetimin merkezde toplanmasını sağlayan, tüm şube stoklarının tek yerden kontrol edildiği, cirolarının göründüğü bir yönetim modeli sunar.

ÇOK ŞUBELİ SATIŞ PROGRAMI

İşletmenizin Çok Şubeli Satış Programına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da kafanızda cevaplarını bulamadığınız sorularınız var ise Ciro Pos Çok Şubeli Satış Programı hakkında telefon veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE