21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:

FAST FOOD PROGRAMI


Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0850 480 4258

Fast Food, üretilmesi ve servis edilmesi toplamda birkaç dakikayı aşmayan, ucuz , tek kullanımlık ambalajı olan, elle tutularak yenilebilen, bazen de plastik çatal bıçak takımına sahip , paketlenip eve götürülebilen, hemen tüketilmesi gereken aksi halde renk, tat ve koku bakımından çabuk bozulabilen ürünlere denir.

Üretimi ve tüketimi bu kadar hızlı olan bir yapıda Fast Food Programı işletmenin iş yükünü kayıt altına alarak hızlı güvenilir ve doğru işlemleri sayesinde işin yavaşlamasına engel olur. Fast Food Programı, sınırlı yiyecek ve içecek hizmeti sunan işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Üretimi ve tüketimi bu kadar hızlı olan bir yapıda Fast Food Programı işletmenin iş yükünü kayıt altına alarak hızlı güvenilir ve doğru işlemleri sayesinde işin yavaşlamasına engel olur. Fast-food programı, sınırlı yiyecek ve içecek hizmeti sunan işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.

FAST FOOD PROGRAMI

İşletmenizin bir Fast Food Programına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da kafanızda cevaplarını bulamadığınız sorularınız var ise Ciro Pos Fast Food Programı hakkında telefon veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE