21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:

Kantin Programı


Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0850 480 4258

Kantin programı ile sisteme dahil olan öğrencilere ön yükleme ile veya önce al sonra öde yöntemini ile öğrenci velisinin izin verdiği miktarda kredi tanımlanabilir. Kantin Programı öğrencimizin nakit para taşımasına gerek olmadan okul içerisindeki yemekhane kantin gibi tesislerden faydalanmasını sağlar.

Bu alanlar dışında kullanamayacağı için okul dışında ve etrafındaki iş yerlerinden alışveriş yapma imkanı ortadan kalkar. Bu durum kantin ve yemekhane cirosunun önemli ölçüde artmasına sebep olur. Teneffüsler ve ders aralarında ki kısa zamanda kantin etrafında oluşan yoğunluğu kantin programı sisteminin getirdiği hız sayesinde kontrolü kaybetmeden para alış verişi olmadan yanlış para üstü kolayca aşabilirsiniz.

Kantin programı birden fazla kantin sahibi işletmelerde, kantin sayısı fark etmeksizin tek merkezden depo stok ve raf takibini kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar.

Tek merkezden yönetilen kantin programı günlük cironuzu net karınızı merkezdeki ana bilgisayarınızdan anlık olarak görmenizi sağlar.

KANTİN PROGRAMI

İşletmenizin bir Kantin Programına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da kafanızda cevaplarını bulamadığınız sorularınız var ise Ciro Pos Kantin programı hakkında telefon veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE