21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:
Kırtasiye Programı

Kırtasiye Programı


Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0850 480 4258

Kırtasiye Programı ile ilgili tecrübemiz Ankara da kırtasiye işi ile ilgilenen sektöründe deneyimli ve söz sahibi bir firmamızın talebi üzerine, sektörde yaşanan sıkıntılar göz önüne alınarak sadece kırtasiye yazılımı olarak dizayn edilmiştir.

Uzun yıllar içinde beğenileri beklentileri ve talepleri değişen kırtasiye sektörünün belkide bir gıda marketinden çok daha fazla ürün çeşitliliği oluşmuştur. Bu çeşitlilik artık insan aklının almayacağı kadar çok karışık bir hal almıştır. Bütün bu ürün gamı içinde işletmeciyi yormadan depolarını kontrol etmesini sağlayan depo stok yönetimi konusunda içinizin rahat olmasını sağlamaktadır.

İş yerinizin bulunduğu bölgede ki kurumsal müşterilerimiz fiyat teklifi usulü ile çalıştıkları için kırtasiye programı içinde bulunan teklifler modülü sayesinde hızlıca fiyat teklifi verebilmekte firmanızın vermiş olduğu fiyat tekliflerini arşivinde saklamakta ve verilen fiyat teklifi tek tuş ile satış faturasına dönüştürülebilmektedir. Sezon içinde yapılan satışlar sezon ürünleri satış karlılıkları stokta kalan ürünler en çok satılan ürünler en çok kar elde edilen ürünler gibi detaylar da içinde bulunan raporlar ile işletme sahibine önümüzdeki sezon için yeterli bilgi akışını sağlayabilmektedir.

Kırtasiye sektörünün en büyük sıkıntılarından birisi de daha önce böyle bir yazılımı kullanmadığı için sayısı çok fazla olan, bu güne kadar hiç girilmemiş ürünlerin stok kartlarını açma işleminin zorluğunu, yorucu ve göz korkutucu olduğunu hepimiz iyi biliriz.

Kırtasiye programı bu konuda yine firmamızın bünyesinde bulunan web servis üzerinden BarkodID.com sistemi oluşturmuş ve bu site sayesinde siz ürünü barkod okuyucu ile okuttuğunuz anda kırtasiye sektöründeki toplam ürünlerin %80 inin kayıtlı olduğu BarkodID sistemi içinden ürünün adını kdv sini ve satış fiyatını otomatik olarak getirerek son derece kolay bir şekilde stok kartını otomatik olarak açmanızı sağlamaktadır.

KIRTASİYE PROGRAMI

İşletmenizin bir Kırtasiye Programına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da kafanızda cevaplarını bulamadığınız sorularınız var ise telefon veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE