21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:

Mağaza Programı


Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0850 480 4258

Yazılım sektörüne başladığımız 1999 yılından bu güne kadar ki bilgi birikimimiz, müşterilerimizden gelen talepler ve satış operasyonlarının doğasında bulunan tüm takip süreçlerini bünyesinde barındıracak şekilde dizayn edilmiştir.

Mağaza Programı Sektör bağımsız olup ürünün verilip ödemenin alındığı tüm parakende mağazacılık alanında kullanılmaktadır. Mağaza programı ile stok takibi, Cari takibi Borçlu hesap Alacaklı hesap takibi yapabilirsiniz. Yapılan satışlara anında fatura kesebilir yada iade faturası ile defolu, kırık, patlak, yırtık gelen ürünleri veya günü geçmiş yanlış gelmiş işinizin yapısı gereği toptancınız ile olan alım veya iade süreçlerinin tamamını takip edebilirsiniz.

Siz mağazanızda olmasanız da Mağaza Programı sanki siz varmış gibi satış operasyonlarınızı yönetebilir,yanınızda çalışan elemanlarınızın yetkilerini kapatarak yada firmanızdaki konumuna göre yetkilerini açarak sizin ticari kurallarınıza göre satış süreçlerini kontrol altında tutabilirsiniz. Devamlı müşterilerinize farklı iskontolar tanımlayabilir siz mağazada olmasanız bile Mağaza Programı müşterinizi tanır ve o müşteriye tanımladığınız indirimi direk uygular bu sayede siz iş yerindeymiş siniz gibi müşteriniz alış verişini yapıp kendisine özel indirimlerden faydalanmış olur.

Yapılan tüm satışların ve yapılan alımların barkod programına işlenmesi sonucunda alınacak raporlar firmanın işleyişine yardımcı olacaktır. Örneğin günlük, haftalık, aylık yıllık satış toplamları raporu, hangi ürünlerden kaçar adet satıldığını gösteren rapor, bir önceki yılın aynı dönemindeki ciroları görerek karşılaştırmalar barkod programı ile sağlanabilir.

Türkiye 'de çalışanların sürekli iş değiştirmesi sektörde olumsuzluklar yaratmaktadır bu sebeple mağaza programı kullanımı kolay olmalıdır kasa da oturan personelin kolayca anlayacağı bir yapıda olması gerekmektedir. Aslında kasada oturan personelimizin işi çok bilmesi de şart değildir ürünleri okutarak ekranda gördüğü ücreti tahsil edip alt satırda gördüğü para üstünü vermesi yeterli olacaktır. Geri planda sizin veya yönetim ekibinizin Mağaza Programı içinde yapmış olduğu satış fiyat politikaları alt yapınızın kurulmasını sağlamış olacaktır. Kasiyer personelin okutup parayı tahsil etmesi sadece sürecin sonucudur.

iş yeri sahibinin sürekli işin başında durarak harcadığı zamanı iş yerinin kontrolünü kaybetmeden işini geliştirmek ya da kendisine ekstra boş zaman kazandırarak iş yerini daha da kazançlı hale getirmek için çalışma yapabilmenizi sağlamaktadır. Her gün aynı saatler içinde açık olan işletmeniz yeni fikirler katarak neden daha kazançlı hale gelmesin ki.

Zaman içinde oluşan iş deneyiminizi birden fazla mağaza açarak kaç şubeniz olursa olsun oturduğunuz yerden Mağaza Programı ile yönetebilir şubelerin'izden gelen satış tutarlarını şube bazında görür raflarda eksilen ürünleri gün sonu mağaza stok tamamlama raporu ile saatlerce uğraşmadan şube siparişi olarak ertesi sabah şube teslimatlarını takip edebilirsiniz.

MAĞAZA PROGRAMI

İşletmenizin bir Mağaza Programına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da kafanızda cevaplarını bulamadığınız sorularınız var ise Ciro Pos Mağaza programı hakkında telefon veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TELİF İSTE