21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:

MARKET PROGRAMI


Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0850 480 4258

Geçmiş yıllarda sektörde isim yapmış firmalar tek adres göstermenin önemli olduğunu düşünürken, günümüzde hızlı bir şekilde şubeler açmanın yolları aranmaktadır.

Bir veya birden fazla market veya marketler zinciri işletebilmek için yanınızda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir market programına ihtiyacınız olacaktır.

1990 yılında Metro Toptancı Market'in Türkiye'de faaliyete geçmesi ile birlikte, ilerleyen dönemlerde birçok irili ufaklı market hayatımıza girdi.

Eski tarz kara düzen çalışan ufak ölçekli market, bakkal, büfe gibi işletmeler gelişen teknolojiye ayak uydurmakta güçlük çekerken, yeni jenerasyon firmalar, müşterilerine puan kazandıran kartlar vermeye başlayarak, kapıya servis hizmeti götürerek sektörü ele geçirmeyi başarmıştır.

Bu tip başarıların arkasındaki görünmeyen kahramanlardan birisi elbette kullanılan Market Programı dır.

Ülkemizde yaşanan eleman sirkülasyonu nedeni ile bir market programı öncelikle çalışanlar tarafından kolay anlaşılır ve kullanılabilir, eğitim gerektirmeyen bir market programı olmalıdır.

Arka ofiste alım faturaları, giderler gibi market muhasebesi, market programına düzenli olarak işlenmelidir.

Sağlanan bu veri akışı marketin gelir ve giderlerini, stok takibi ve veresiye takibini sağlıklı bir şekilde yapmasına imkan sağlayacaktır.

Market programı ile hem kasiyerler hem stoklar kontrol altına alınmış olacaktır. Hızlı giden ürünlerde periyodik yapılacak envanter sayım işlemleri ile oluşabilecek kaçaklar en kısa sürede tespit edilerek gerekli önemler çok geç olmadan alınabilir.

MARKET PROGRAMI

İşletmenizin bir market programı ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da kafanızda cevaplarını bulamadığınız sorularınız var ise Ciro Pos Market programı hakkında telefon veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE