21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:

Oyuncak Programı


Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0850 480 4258

17 Yıllık bilgi birikimimiz ve sahada bizimle beraber büyüyen müşterilerimizin verdiği bilgiler ile kendi yazılım ekibimiz tarafından geliştirdiğimiz Oyuncak Programı oyuncak sektöründe beğenilen ve kullanımı yaygınlaşan bir yazılım haline gelmiştir.

Oyuncak Programı genel olarak mağazanızdaki alım ve satım arasındaki tüm süreçleri kapsayacak şekilde dizayn edilmiştir. Ürünün mağazamıza geldiği andan itibaren oyuncak programı iş akış süreçlerine dahil olur ve ürünün alım faturası ile girişi yapılarak stok girişi tamamlanır artık ürünün hangi firmadan alındığı hangi tarihte alındığı ve kaç adet alındığı bilgisine ulaşmak oyuncak programı ile gayet kolay hale gelmektedir.

Mağazamızın büyüklüğü ve oyuncak çeşidinin çok olması sebebiyle hangi ürünün hangi rafta olduğunu dahi takip etmek oyuncak programı ile gayet kolaydır. Müşterilerimiz her şeyden kıymetli çocukları için yaptıkları alışverişlerinde müşteri kaydını oluşturduğumuz oyuncak programı eğer bir sadakat kart sistemine dahil ise kartını okuttuğu anda ekrana gelen isim soyad bilgisi sayesinde çalışanımız onu tanımasa bile oyuncak programı müşterimizi direk tanır o müşteriye özel indirim varsa uygular ve satışı anında sonlandırır

Eğer oyuncak programı bir para puan sistemi ile kullanılıyor ise müşterimizi tanır ve kendisine tanımlanan alışveriş puan oranı kadar yaptığı alışverişe para puan biriktirir.

OYUNCAK PROGRAMI

İşletmenizin bir Oyuncak Programına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da kafanızda cevaplarını bulamadığınız sorularınız var ise Ciro Pos Oyuncak programı hakkında telefon veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE