21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:

Restorant Programı


Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0850 480 4258

Restaurant programı rekabetin hat safhada olduğu günümüzde artan maliyetler ile müşterilerin kaliteli yemek ucuz fiyat beklentileri arasında kalan işletmelerin, ürün reçeteleri ile en doğru maliyet hesabını yaparak müşterinin beklentilerini karşılaması aynı zamanda ayakta kalması için gerekmektedir.

Müşteri memnuniyetini artırmak işletme içindeki koordinasyonu sağlamak ancak ihtiyaçlara yanıt verebilen basit akıcı ve sorunsuz bir yazılım ile mümkün olabilir.

Restaurant Programı ana yapısı itibariyle mümkün olduğunca sade, anlaşılır, pratik, işletme sahiplerimizin ve beraber çalıştığımız personelimizin, ekran karmaşası kullanım zorluğu yaşamadan, hemen sisteme adapte olmalarını sağlamak amacı ile geliştirilmiştir.

Restaurant Programı almak isteyen müşterilerimiz ürün reçetelerinde hesapladığımız küçük küçük maliyet hesaplarını yaparak ayakta durmaya çalışırken bu hesapları yapan ödedikleri bedelleri de maliyet olarak hesaplamak zorundadır.

Restaurant PROGRAMI

İşletmenizin bir Restorant Programına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da kafanızda cevaplarını bulumadığınız sorularınız var ise telefon veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE