21 Nisan 2018, Cumartesi

Takip edin:

STOK TAKİP PROGRAMI


Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0850 480 4258

(Invertory) kelimesinden gelen Stok kelimesi bir işletmenin perakende veya toptan satış veya oluşabilecek ani ihtiyaçları karşılamak ya da gerçekleştirdiği üretimin sekteye uğramadan devamlılığını sağlamak amacıyla her an bulundurduğu mal, mamul, ham madde ve yarı mamul miktarıdır.

Stok takip programı stoklarınızı ve depolarınızı gerçek anlamıyla kontrol altına almanızı sağlar. Depo bazında veya depo toplamları şeklinde görebilmenizi sağlar. Raporlayarak malzemelerin listesini alabilir bu sayede kolayca stok yönetimini sağlayabilirsiniz.

Stok Takip Programı stokların etkin kontrolü, firmaların etkin yönetimi için kolaylık sağlar. Ürünlerin ne eksik ne fazla ancak yeterli miktarlarda işletmede hazır bulundurulmasına imkan sağlar.

bir işletme elindeki stok değerlerini bilmezse alım ve satım arasında ciddi miktarda kar kaybı yaşanabilir. Üretim yapan işletmeler herhangi bir stoğun yeterli olmadığı bir durumda doğru zamanda malzemenin temini için bir önlem almazlarsa büyük maddi ve manevi sorun yaşayabilirler. Zamanında stok kontrolleri yapılmadığı durumlarda, stoklarda nedeni açıklanamayan açıklar oluşabilir. Bu da birim başına kazanılan karı düşürmektedir.

Stok Takip Programı ile okuyucular, yazıcılar, el terminalleri vs. tüm OT/VT ürünlerinin kullanımı, bilgisayara bağlanması ve işletmesi çok kolaydır. Bu pratik ve hesaplı programı indirip 7 gün süreyle deneyebilirsiniz.

STOK TAKİP PROGRAMI

İşletmenizin bir stok takip programı ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da kafanızda cevaplarını bulamadığınız sorularınız var ise telefon veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE